17 Kasım 2015 Salı

ALIŞVERİŞ İNCELİKLERİ

Bugün sizlerle geçmişte yapmış olduğum vasat denecek veya yuh artık daha neler diyeceğiniz alışveriş sapikliginin dibini görmüş deneyimlerimi paylasacagim. Tabi hepsini değil. Zamanla blogda deneyimlerimi paylasacagim.
Bu tip alışverişlerin bir çoğunu internetten yaptim kabul😊 özellikle de van da yaşadığım sure icerisinde alışveriş yapmadığım site kalmamıştı. Ama şunu belirtmeliyim ki online alışverişler yapmasını bilen için ele gecmez bir fırsattır. Benim acemilik sürecim gerçekten faciaydı. Abuk sabuk ve işime hayatımın hic bir döneminde yaramayacak dünya bir çul çaput aldım.
Bir dönem peluş ve kürk tarzı şeylere sarmıştım mesela. Hic unutmuyorum aldığım bir peluş hırkanın içi resmen poşet doluydu. Yürüdükçe oturup kalktıkça poşet hışırtıları geliyordu. Zaten onu da bir kere giyinme gafletinde bulundum sonra akıbeti ne oldu hatırlamıyorum.
Farklı numaralarda gelen ayakkabılar belki de ayakkabı alıcılarının karşılaştığı en sık kusurlardandır. Ayni şey benim başıma da geldi. Sipariş verdiğim ürün yanlış geldiği gibi bir de gelen ayakkabılar tekiş tüküş çıktı. Bunu özellikle de hep aynı site yapıyordu. Zaten sonra da kapandı neyse ki.
Herneyse inanın yazarken cok sıkıldım. Benim alışveriş çilelerim anlatmayla bitmez. Siz siz olun görselleri iyi inceleyin, beden tablosunu gözden geçirin, vücudunuzu iyi tanıyın ve mümkün olduğunca varsa yorumları okuyun ürün puanlarına bakın.
Alışverişi çileye ve pişmanlığa çevirmeyin. Iyi akşamlar...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder